GT Training

Co warto wiedzieć o GT?

To komplementarny grupowy trening motoryczny poprawiający sprawność ogólną w takich obszarach jak koordynacja, siła, wytrzymałość, moc, mobilność i stabilność.
czytaj więcej

NASZYM CELEM JEST WYDŁUŻENIE SPRAWNOŚCI SPOŁECZEŃSTWA

Kuba Podgórski
GT Training Founder
Jeżeli trenujemy mięśnie możemy zapomnieć o ruchu, ale jeżeli trenujemy ruch, nigdy nie zapomnimy o mięśniach. Jeżeli pracujemy nad wytrzymałością, możemy pominąć zdolności ruchowe, jeżeli skoncentrujemy się na kształtowaniu zdolności ruchowych nigdy nie zapomnimy o wytrzymałości.

240 gotowych programów treningowych

Co dwa tygodnie programujemy i udostępniamy 5 nowych treningów. Dzięki nim wszechstronnie rozwiniesz swoje ciało i poprawisz swoją sprawność fizyczną.

GT Strength

poprawa siły oraz wytrzymałości siłowej

GT Power

moc i zwinność

GT Core

stabilizacja i wzmocnienie mięśni brzucha

GT Compact

wytrzymałość tlenowa i beztlenowa oraz szybkość

GT Mobility

poprawa zakresów ruchu oraz prewencja urazów

55 minut

Treningi programowane są co dwa tygodnie według najnowszych standardów obowiązujących w świecie sportu zawodowego.

Każda jednostka treningowa GT to 55 intensywnych, efektywnych minut, każda precyzyjnie programowana przez trenerów przygotowania fizycznego i ukierunkowana na kompleksowy rozwój organizmu.

Przygotowując się do każdego treningu przejdziesz wszystkie elementy przygotowania ruchowego, które poprawią Twoją wydajność i zmniejszą ryzyko urazu

Codziennie popracujesz nad stabilnością i mobilnością, dwóch obszarach, które są fundamentem zdrowego i sprawnego ciała

W ramach pobudzenia układu nerwowego popracujesz nad koordynacją, dzięki czemu upieczesz dwie ważne motoryczne pieczenie na jednym ogniu

W części głównej popracujesz nad całym aparatem ruchu zapewniając sobie zdrowe i sprawne życie.

Cechy wyróżniające GT®

 • innowacyjność
 • budowa treningu
 • bezpieczeństwo
 • szczegółowe planowanie każdej jednostki
 • wszechstronność
 • skuteczność
 • skalowanie
 • różnorodność
 • wykorzystanie specjalistycznych gum treningowych Power Band by Tiguar

Korzyści regularnych treningów GT®

 • poprawa motoryki podstawowej (mobilność i stabilność)
 • poprawa motoryki ukierukowanej (siła, moc, wytrzymałość, koordynacja)
 • intensywne spalanie tkanki tłuszczowej
 • smukłe, wysportowane ciało
 • bezpieczny, kompleksowy rozwój
 • rozwinięta sprawność fizyczna i ruchowa
 • większa szybkość, stabilizacja, siłą i moc
 • korzyści prozdrowotne

#najlepszytreningwmiescie

Rekomendacje

Opinie na temat GT Training
Darek

Wedłu mojej opinii GT Training to najlepszy system treningowy ze wszystkich dostępnych w szeroko rozumianym fitnessie. W całości programowany, periodyzowany, różnorodny i atrakcyjny trening to tylko część zalet jakie daje nam GT. To także szereg profesjonalnych szkoleń prowadzonych przez wykwalifikowana kadre trenerska. Powiem szczerze, że odbyłem dużą liczbę różnorodnych szkoleń ale koncepcja prowadzenia kursów przez GT Academy powala wszystkie inne na kolana. Spróbujcie sami, a na pewno nie pożałujecie. Moja filozofia prowadzenia klubu fitness jest taka, że chce, aby zajęcia które pojawiają się w moim grafiku miały sens. Mówię zdecydowanie nie treningowi pod tytułem „Jędrny Pośladek” „FitPupa” „Stalowy Brzuch”. Długo poszukiwałem zajęć jakie chciałbym wprowadzić w swoim klubie, zdecydowałem się na GT ponieważ daje możliwość prowadzenia profesjonalnego treningu motorycznego dla każdego. Sposób prowadzenia samego treningu też jest fenomenalny, trenerzy stawiają na bezpieczny trening, dobrą zabawe i relacje Trener-Trenujący, to jest to, czego nigdzie indziej nie dostaniecie. Obecnie mamy dużą grupę ludzi, którzy nie wyobrażają sobie życia bez treningu GT. Jeżeli chcesz czegoś więcej niż zajęcia zapychające grafik, jeżeli chcesz, żeby wokół Twojego klubu stworzyła się społeczność i atmosfera to idz w GT. 

Dariusz Skrzypicki

instruktor fitness, trener personalny
Magda

Długo szukałam uniwersalnej formy treningu grupowego - takiego, który mogę skierować do szerszej grupy odbiorców (kobiet i mężczyzn, starszych i młodszych). Treningu bardziej intensywnego - dla wymagających, a jednocześnie możliwego do wykonania przez większość klientów, nawet tych początkujących. Ze względu na skalowanie ćwiczeń GT Training odpowiada wszystkim tym wymaganiom, dlatego zdecydowałam się na wprowadzenie systemu w klubie fitness. Dodatkowo okazało się że GT Training niesie za sobą korzyści społeczne. Wspólne cele treningowe, wspólne przekraczanie granic możliwości, plus odpowiednia motywacja trenera, powodują że wokół GT Training stworzyła się grupa wzajemnie wspierających, dopingujących się osób, które konsekwentnie trenują przez cały rok, bez względu na porę roku, pogodę. Dzięki temu GT Training jest jedynym treningiem w klubie, którego "sezonowość branży fitness" kompletnie nie dotyczy. Nasi Klienci cenią GT Training za to, że jest wymagający. Zawsze stawia przed nimi nowe wymagania, którym wcale nie łatwo jest sprostać. GT Training pobudza ambicje, podnosi poziom stawianych sobie wymagań, ale co najbardziej istotne dla większości klientów - wspaniale kształtuje sylwetkę, co doskonale widać u osób regularnie trenujących już po kilku miesiącach.

Wprowadzenie systemu GT Training do klubu dało mi nareszcie stały, pewny przychód z prowadzonych zajęć grupowych w klubie, wynikający z przywiązania klientów. Natomiast jako trener polecam GT Training ze względu na bardzo precyzyjną koncepcje prowadzenia treningów grupowych, która jest charakterystyczna praktycznie wyłącznie dla systemu GT. Szkolenia trenerów uczą pracy według określonych zasad, w których nie ma przypadkowości. Szkolenie trenera GT to niejako recepta na kontakt z klientem, na kontakt z grupą, na prowadzenie treningu grupowego z optymalnym poziomem motywacji. To nowe spojrzenie na trening grupowy - już nie jako trening "fitness", ale jako trening doprowadzający ciało do najwyższego poziomu sprawności w obrębie wszystkich  zdolności motorycznych.

Gorąco Polecam!

Magdalena Lachowska-Wójciak

instruktor fitness
chevron-downarrow-right
en_GBEN
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram