Drodzy!

Wszyscy znaleźliśmy się obecnie w bardzo trudnym czasie. Nasze „drugie domy” są zamknięte, a możliwości wyjścia ograniczone. Zdajemy sobie sprawę z tego, że trening w domu może być dla wielu osób wyzwaniem.

Postanowiliśmy wyjść Wam naprzeciw i przygotowaliśmy coś specjalnego – trening GT bez użycia sprzętu! Jeżeli posiadasz gumy Power Band i drabinkę, będą one na pewno wartością dodaną, jednak po raz pierwszy program jest z założenia zaplanowany od A do Z bez konieczności użycia sprzętu. Nie musisz już myśleć, nie musisz kombinować – dostarczamy Ci gotowy produkt wraz z pełnym nagraniem jego wykonania.

 

 

 

Mamy nadzieję, że ten trening będzie wartościowym pomysłem na Twój trening w domu lub/i do wykonania online z podopiecznymi.

Pamiętajcie, że praktycznie codziennie prowadzimy dla Was specjalne treningi GT LIVE na naszym FB. Aby wziąć w nim udział musisz jedynie dołączyć do grupy.

Do dzieła!
Team GT

Team GTTeam GT
Athletes, trainers, enthusiasts of sports, body and people. Seekers, observers, knowledge lovers. Teachers, educators for whom high-level education is a form of life's mission and a goal in itself.

en_GBEN
pl_PLPL en_GBEN