GT Strength Workshop: dziękujemy, że byliście z nami

Za Nami kolejny duży krok w rozwoju Naszej organizacji.

W GT ACADEMY zadebiutował nowy warsztat: GT Strength Workshop.

Z 14 - tką głodnych wiedzy śmiałków całe sobotnie popołudnie w Fitness Platinium Aleksandry spędził Master Trainer GT Marek Mroczek.

Grupa spisała się na medal wychodząc z sali z solidną dawką nowej unikalnej wiedzy ze świata GT oraz kieszeniami pełnymi narzędzi trenerskich do wykorzystania "na już" w swojej pracy.

Dziękujemy!

Tymczasem nie dajemy Wam zejść ze ścieżki rozwoju i już teraz zapowiadamy GT Power Workshop. Szczegóły śledźcie na: gttraining.pl

Rekomendacje z warsztatów:

Warsztat godny polecenia zarówno dla osób, które poczuły już na sobie trening GT, jak i dla rozpoczynających przygodę z planowaniem treningu. Spójnie wykorzystany czas, konkretny przekaz i dla rozładowania pracującej głowy intensywne workouty żeby zapamiętać po co się przyszło. Mocna strona-osoba prowadzącego – Marek Mroczek- otwartego na sugestię i pragnącego przekazać swoją wiedzę.

Konrad Kapuściński, Instruktor fitness, współwłaściciel sklepu ze zdrową żywnością

 

Warsztatu dały mi mega powera! „Od zaraz” z nową wiedzą i jeszcze większą energia dzialam na treningach personalnych z podopiecznymi! Tak trzymać!

Rafal Stadnik, Trener personalny, dietetyk, szkoleniowiec z zakresu żywienia i suplementacji

 

Czas poświęcony na warsztaty GT STRENGTH był świetnie zainwestowanym czasem. Wiedza i sposób prowadzenia warsztatów przez Marka Mroczka były na najwyższym poziomie. Nabyte umiejętności oraz materiały otrzymane na szkoleniu są dla mnie nieocenione w dalszej pracy jako Trener GT. Oprócz zgłębienia techniki ćwiczeń systemu GT sporo można było nauczyć się również na temat pracy z ludzmi.

Gorąco polecam każdemu kto zaczyna swoją trenerską przygodę, jak i również osobom chcącym rozszerzać swoje kompetencje!

Damian Dziedzic, Trener GT

 

Wszystkie rekomendacje GT Academy

 

 

‪#‎najlepszytreningwmiescie‬

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

chevron-down
pl_PLPL
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram