,

Trening specjalny w czasie koronawirusa

Drodzy!

Wszyscy znaleźliśmy się obecnie w bardzo trudnym czasie. Nasze „drugie domy” są zamknięte, a możliwości wyjścia ograniczone. Zdajemy sobie sprawę z tego, że trening w domu może być dla wielu osób wyzwaniem.

Postanowiliśmy wyjść Wam naprzeciw i przygotowaliśmy coś specjalnego – trening GT bez użycia sprzętu! Jeżeli posiadasz gumy Power Band i drabinkę, będą one na pewno wartością dodaną, jednak po raz pierwszy program jest z założenia zaplanowany od A do Z bez konieczności użycia sprzętu. Nie musisz już myśleć, nie musisz kombinować - dostarczamy Ci gotowy produkt wraz z pełnym nagraniem jego wykonania.

Mamy nadzieję, że ten trening będzie wartościowym pomysłem na Twój trening w domu lub/i do wykonania online z podopiecznymi.

Pamiętajcie, że praktycznie codziennie prowadzimy dla Was specjalne treningi GT LIVE na naszym FB. Aby wziąć w nim udział musisz jedynie dołączyć do grupy.

Do dzieła!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

chevron-down
pl_PLPL
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram